Wybierz ligę

Aktualności

22 LUT 2017

Nowy Targ w Extraliga.pl!!

Miło nam poinformować, że miasto Nowy Targ od sezonu wiosna 2017 dołączyło do struktury extraliga.pl. Dzięki współpracy z Extraliga.pl uczestnicy mogą liczyć na szereg atrakcji oraz pomoc techniczną rozgrywek zgodnie z modelem projektu.  

Extraliga.pl to nie tylko suche statystyki, ale przede wszystkim rozbudowana platforma dla uczestników rozgrywek, obsługa medialna (skróty wideo z meczów, fotogalerii zdjęć), szczegółowe statystyki, atrakcyjne nagrody ale to tylko pierwiastek tego jakie możliwości daje projekt extraligi.
W lipcu każdego roku extraliga.pl organizuje Mistrzostwa Polski dla drużyn sześcioosobowych występujących w miastach pod egidą extraliga.pl. Nagrodą główną jest niespodzianka o wartości 15 tysięcy złotych o którą może walczyć każdy mistrz miasta, najczęściej jest to wyjazd całego zespołu mistrza Polski do dużego europejskiego miasta na parę dni wraz z wejściem na mecz, do tej pory były to Barcelona oraz dwukrotnie Mediolan.

Nad stroną przez najbliższe dni będą trwały pracę, systematycznie administratorzy będą dodawali informację przed startem rozgrywek. 

Pozdrawiamy
Zespół Extraliga.pl

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto